Starší přípravka
Starší přípravka ŽSK Třemošnice (ročník 2002 / 2003)
Krajský přebor - Pardubický kraj
Sezona 2012 / 2013
Trenéři starší přípravky ročník 2002 / 2003 :
Oswald Jan -- 604 318 882 - email : janoswaldst@seznam.cz
Mužstva krajské soutěže starší přípravky :
Mužstva skupiny A : SK Holice, Junior Skuteč, Sokol Dobříkov, FK Přelouč, SK Pardubičky, SK Spartak Slatiňany, FK Agria Choceň, ŽSK Třemošnice
Los starší a mladší přípravky jaro 2013 :
8. kolo - sobota 13. 4. 2013 - začátek v 9 hodin, odj. 7. 45 h.
Pořadatel : Přelouč
Startují : FK Přelouč, SK Holice, Sokol Dobříkov, ŽSK Třemošnice
9. kolo - neděle 21. 4. 2013 - začátek v 9 hodin, odjezd 7. 30 h.
Pořadatel : SK Pardubičky
Startují : SK Pardubičky, FK Přelouč, FK Junior Skuteč, ŽSK Třemošnice
10. kolo - sobota 27. 4. 2013 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : SK Pardubičky, SK Holice, FK Agria Choceň, ŽSK Třemošnice
11. kolo - sobota 4. 5. 2013 - začátek v 9. hodin, odj. 7. 45 h.
Pořadatel : SK Sprtak Slatiňany
Startují : SK Spartak Slatiňany, SK Pardubičky, Sokol Dobříkov, ŽSK Třemošnice
12. kolo - neděle 12. 5. 2013 - začátek v 13. 30 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemonice
Startují : FK Agria Choceň, Spartak Slatiňany, FK Přelouč, ŽSK Třemošnice
13. kolo - neděle 19. 5. 2013 - začátek v 9 hodin - odjezd 7. 15 hodin
Pořadatel : SK Holice
Startují : SK Holice, Spartak Slatiňany, FK Junior Skuteč, ŽSK Třemošnice
14. kolo - sobota 25. 5. 2013 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 30 hodin
Pořadatel : FK Junior Skuteč
Startují : FK Agria Choceň, FK Junior Skuteč, Sokol Dobříkov, ŽSK Třemošnice
Kvalifikace - 1. - 2. 6. 2013 - začátek v ? hodin
Pořadatel : FK Pardubice
Startují : FK Pardubice, ŽSK Třemošnice, SK Pardubičky
Finále - 8. - 9. 6. 2013
Los podzim starší a mladší přípravky podzim 2012 :
1. kolo - neděle 16. 9. 2012 - začátek v 13 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : FK Přelouč, SK Holice, Sokol Dobříkov, ŽSK Třemošnice
2. kolo - sobota 22. 9. 2012 - začátek v 9 hodin, odj. 7. 45 h.
Pořadatel : FK Přelouč
Startují : FK Přelouč, SK Pardubičky, FK Junior Skuteč, ŽSK Třemošnice
3. kolo - neděle 30. 9. 2012 - začátek v 9. hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : SK Pardubičky, SK Holice, FK Agria Choceň, ŽSK Třemošnice
4. kolo - neděle 7. 10. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : SK Spartak Slatiňany
Startují : SK Spartak Slatiňany, SK Pardubičky, Sokol Dobříkov, ŽSK Třemošnice
5. kolo - sobota 13. 10. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd 7. 15 hodin
Pořadatel : FK Agria Choceň
Startují : FK Agria Choceň, Spartak Slatiňany, FK Přelouč, ŽSK Třemošnice
7. kolo - sobota 27. 10. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 15 hodin
Pořadatel : FK Agria Choceň
Startují : FK Agria Choceň, FK Junior Skuteč, Sokol Dobříkov, ŽSK Třemošnice
6. kolo - sobota 3. 11. 2012 - začátek v 9 hodin, odjezd 7. 45 h.
Pořadatel : SK Spartak Slatiňany
Startují : Spartak Slatiňany, SK Holice, FK Junior Skuteč, ŽSK Třemošnice