Jdi na obsah Jdi na menu
 


Valná hraomada 13.2.2012

Výroční schůze ŽSK Třemošnice (rok 2012)

 Dne 13. 12. 2012 proběhla v salonku kulturního domu 1. historická výroční schůze fotbalového oddílu ŽSK Třemošnice. Úvodní referát přednesl předseda klubu Tomáš Jambor který seznámil přítomné s problematikou a ekonomikou klubu.
 Dále poděkoval všem trenérům i
vedoucím mládeže, jak věnují svůj čas nastupující fotbalové generaci. Následovala hodnocení jednotlivých trenérů mikropřípravky, mladší a starší přípravky, mladších a starších žáků, A a B dorostu. Asistent trenéra dospělých pan Tichý Libor seznámil přítomné s průběhem podzimní sezóny a poděkoval všem hráčům za reprezentaci a celému realizačnímu týmu za práci v uplynulé sezóně.
 V
dalším bodě proběhli volby do výkonného výboru který bude nadále pracovat ve složení Tomáš Jambor, Petr Tlustý a Roman Zdražil.
 
V diskusi se projednávala především problematika střídavých startů (jednání o uvolnění hráčů na střídavé starty : bylo dohodnuto vždy se zůčastní trenéři našeho mužstva, zástupci klubu který žádá a vše se bude projednávat na schůzi výkonného výboru, momentálně vzhledem k uzkým kádrům mládeže k žádnému uvolnění nedojde) a hraní našich hráčů nelegálně za jiné mužstva v okolí (zajistit foto atd..).

Poté následovala schůze nového Výkonného výboru tam byly stanoveny
funkce předseda : Tomáš Jambor, místopředseda : Petr Tlustý, Člen výboru Roman Zdražil, sekretář : Sektretář : Peca Stanislav který podá programové prohlášení na rok 2013 v průběhu měsíce ledna 2013.

.
----------------------------------------------------------------------------------------
Hodnocení podzimní části , mladí přípravka, mladší a starší žáci :

 

 

Mladší přípravka :

Hodnocení podzimní části sezóny 2012/2013

Všechny naše turnaje jsou okomentovany na webu.


Nicméně celá naše činnost je zaměřena na rozvoj jednotlivce, jak na sportovní rozvoj ale i na rozvoj charakterní osobnosti. Rozvoj jednotlivce jsem jednoznačněnadřadil nad dosahované výsledky. S tímto vědomím hodnotím sezónu jako úspěšnou. Co se týká sportovního rozvoje snažím se aplikovat poslední trendy v tréninkovém procesu věkové kategorie U8 a U9 tzn. vše formou hry, vše s míčem, všestranná pohybová aktivita, universálnost. Ukázková tréninková jednotka, která proběhla pod vedením profesionálních trenérů mládeže dne 27.9., mě utvrdila ve správné tréninkové náplni. Měli to vidět i naši další trenéři !  
Trenér mužstva Petr Tlustý
 
----------------------------------------------------------------------------------------
Mladší žáci

Hodnocení podzimní části sezóny 2012/2013

Cílem bylo dát mužstvo dohromady. Soupiska obsahovala na začátku 11 hráčů. Postupně bylo dopněno na 14 hráčů. Ve druhém kole se nám zranil útočník Šimon který hrál utkání za MFK Chrudim kde byl na střídavém startu a už se do konce podzimu nezapojil a před pátým kolem se zranil brankař Tonner ktarý si zlomil nohu. Druhého brankaře máme na střídavem startu v Čáslavi a i přes ujištění že pomůže aspoň na domácích zápasech se ani jednou nepřišel. Takže se nám mužstvo při častých absencích hráčů opět zůžilo na minimum povolených hráčů a celý podzim jsme absolovali v průměru v 9 hráčích. Do brány se postavil útočník a nejlepší hráč mužstva David Oswald který měl na svém kontě po čtvtém kolem 6 vstřelených branek. A od této chvíle bylo jasné že jsme stratili nejlepšího střelce který musel dochytat podzim i když jsme ho střídali po poločase v každém utkání a posílali ho do hry už bylo pozdě. Dále nesmím zapomenout ostatní naše hráče : Karla Šťastného, Dominika Brože, Tomáše Šíra, Ondřeje Málka, Jaroslava Konečného, Petra Neužila, Miroslava Vašíčka, Šindeláře, Josefa Míška, Karla Marka, Ondřeje Lacinu. Při pohledu na tabulku, musím polovinu sezóny zhodnotit jako nevydařenou. Náš tým přezimuje na posledním místě když ani jednou nevyhrál, třikrát remizoval a devětkrát prohrál. Myslím si, že jsme mohli mít určitě bodů více. Čeká nás velice težké jaro a tak se na něj musíme dobře připravit. Přes zimu se zaměříme na sehrání a kombinaci což je největší problém. Cílem jarních bojů bude zlepšit hru a odpoutat se od konce tabulky.

Střelci mužstva :

David Oswald - 11 branek
Lacina Ondřej - 3 branky
Brož Dominik - 2 branky
Šír Tomáš - 2 branky
Šťastný Karel - 1 branka
Málek Ondřej - 1 branka
Konečný Jaroslav - 1 branka

Za realizační tým Holas Dušan 

-----------------------------------------------------------------------------------

ŽSK Třemošnice – starší žáci


Hodnocení podzimní části sezóny 2012/2013

Starší žáci se umístili v podzimní části soutěže na 12 místě tabulky krajského přeboru Pardubického kraje. Získali 8 bodů při skóre 14 : 36.

Mužstvo se potýkalo s poměrně velkou fluktuací hráčů a za celý podzim se nepodařilo nastoupit v optimální sestavě. Příčiny tohoto stavu jsou velmi rozmanité od ukončení sportovní činnosti (3 hráči) během sezóny), těžkých zranění 2 x zlomená ruka, těžký výron kotníku), zájmové kroužky (SHD Seč), lehčí zranění, špatné počasí, v začátku sezóny dovelené s rodiči atd. S tímto stavem se však musí vypořádat téměř každý mládežnický celek.

Ve všech zápasech nastoupili tito hráči Tomáš Forman, Jakub Malý a Petr Daniel. Nejlepšími střelci na podzim byli Petr Daniel a Lukáš Menšík se třemi vstřelenými góly, v těsném závěsu se dvěma trefami byl Luboš Trávnička, po jedné brance vsítili Oswald, Procházka, Mikyska, Filip, Mejtský a nejproduktivnější hráč Velebný, který nastoupil jen v jednom zápase. Účast na trénincích byla poměrně slušná, nejvíce tréninků absolvovali Tomáš Forman s 90 %, Tomáš Mejtský s 86,5 % a Jakub Malý s 82 % tréninkových jednotek.

Na jaře nás čeká tvrdý boj o udržení krajského přeboru, na sestupovou příčku Hlinska máme náskok pouze jednoho bodu. Pokusíme se mužstvo posílit na jednom až dvou místech. Věříme, že se mám budou vyhýbat zranění a poctivá zimní příprava se promítne v jarní části sezóny v lepších výsledcích. Pro jaro zůstává nezměněn i realizační tým ve složení paní Oswaldová – vedoucí mužstva, trenéři pánové Forman, Ruml a Mgr. Melechovský, asistenti na pomezí pánové Jurčík a Menšík

Za realizační tým František Melechovský