Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články podzim 2012

Pestrý víkend mladší přípravky.

vloženo 4. 3. 2013 17:29

ObrazekK poslednímu plánovanému turnaji pořádanému FK Pardubice v heřmanoměstecké hale jsme se v neděli vydali po pátečním zpestření tréninkového procesu. V pátek jsme si totiž naplánovali v třemošnickém Sportovně relaxačním centru hodinovou lekci cvičení BOSU. Pod vedením instruktorky jsme okusili komplexní stabilizační koordinační cvičení, které jsme zakončili řízeným strečinkem naší týmové fyzioterapeutky paní Míškové. Z tělocvičny jsme všichni (včetně zvědavých maminek) odcházeli pozitivně naladěni a natěšeni na nedělní turnaj.

Deset týmů bylo rozděleno do dvou pětičlenných skupin (FK Pardubice A, MFK Chrudim , Aritma Praha, SK Pardubičky, ŽSK Třemošnice a FC Hlinsko, FK Pardubice B, MFK Chrudim B, Vysočina Jihlava, Slovan Havlíčkův Brod).

V úvodním utkání jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje, tým FK Pardubice A a prohráváme 1:5. Naším střelcem byl Štěpán Míšek. V druhém utkání proti týmu MFK Chrudim A jsme podali kvalitní výkon, i přesto prohráváme 2:3. Neproměněná penalta nás stála bodík (ale žádná tragédie). Naše branky vsítili Štěpán Míšek a Tomáš Tlustý.

V dalším utkání jsme se utkali s naším častým soupeřem v krajské soutěži, týmem SK Pardubičky. Ve vyrovnaném a bojovném utkání šťastně vítězíme 1:0. Střelcem byl opět Štěpán Míšek. Poslední utkání v základní skupině s Aritmou prohráváme 0:3. Čtvrté místo ve skupině pro nás znamená utkání o konečné sedmé místo.

V něm narážíme na tradičního soupeře z minulých turnajů,na tým Slovanu Havlíčkův Brod. S odhodláním konečně již soupeře porazit makáme od první do poslední 15.minuty. Dvěma brankami Tomáše Tlustého a Daniela Marka vítězíme 3:0!

Vítězný pokřik a konečné sedmé místo si užili Adéla Kružíková, Matěj Tlustý, Dan Marek, Jan Rožek, Marek Tlapák, Štěpán Míšek, TomášDočekal, Václav Michálek,Tomáš Tlustý, Jakub Tlustý.

Všichni se již těšíme na jaro a fotbálek na travičce.

Za všechny absolvované turnaje děkuji rodičům a našim sponzorům, Truhlářství Michálek, Cukrárně Na terase a Tip Sport Baru.

Trenér Petr Tlustý

Petr v akci
Vlaďka a její asistent


.

Náročný týden mladší přípravky....

vloženo 18. 2. 2013 15:39

ObrazekPo pravidelném úterním tréninku jsme se ve středu 13. 2. 2013 vydali k přípravnému utkání do Čáslavi. S vrstevníky týmu FK Čáslav jsme sehráli historicky první utkání. Po vyrovnaném průběhu jsme z Čáslavi odjížděli s prohrou 1:3. Střelcem naší branky byl Štěpán Míšek. Závěrečný penaltový rozstřel byl příjemným zakončením středečního podvečera.

K další zápasové konfrontaci jsme se vydali 17. 2. 2013 na nedělní odpolední turnaj do Chrudimi. Turnaje se dále účastnily dva týmy MFK Chrudim, FK Pardubice, FC Hlinsko, Slovan Havlíčkův Brod, FK Přelouč, SK Pardubičky. Ve čtyřčlenné základní skupině jsme se na rozehřátí utkali s FK Pardubice. I přes vedení 2:0 a kvalitní výkon nakonec prohráváme 2:3 (Tomáš Tlustý , Štěpán Míšek). Druhé utkání se Slovanem Havlíčkův Brod ovšem jasně prohráváme 1:5 (Tomáš Tlustý) a v útlumu prohráváme i třetí utkání s MFK Chrudim 0:5. V zápase o konečné umístění s týmem FK Přelouč po dramatickém průběhu remizujeme 3:3 (2xŠtěpán Míšek, Jan Rožek) , kdy vyrovnáme doslova v poslední sekundě Štěpánem Míškem střelou přes hlavu!!! Vítězství v penaltovém rozstřelu nás poslalo do zápasu o 5. místo opět se Slovanem Havlíčkův Brod. Ani na druhý pokus ale nedokážeme vrstevníky z Vysočiny porazit a prohráváme 1:3 (Štěpán Míšek) a obsazujeme konečné 6.místo.

Nejlepším brankářem turnaje byl trenéry a pořadatelem vyhlášen náš golman Jakub Tlustý.

Sladké odměny a potlesk početného publika si vychutnali Adéla Kružíková, Zuzana Šmídová, Matěj Tlustý, Marek Tlapák, Václav Michálek, Vojtěch Valčík, Jan Rožek, Štěpán Míšek, Tomáš Tlustý a Jakub Tlustý.

Ve všech zápasech nám nechybí bojovnost, ale až na vyjímky zaostáváme v obecné běžecké rychlosti a v práci s míčem.

Je nutné si přiznat, že tréninkem jednou týdně ke zlepšení nedojde. Všechny týmy trénují v zimní halové sezóně minimálně dvakrát týdně….

V rámci úterního tréninku 19. února sehrajeme v naší tělocvičně další přípravné utkání, tentokrát s vrstevníky z Tupadel. Začátek v 16:30.

 Trenér Petr Tlustý

.


.

Mladší přípravka na halovém turnaji v Hradci.

hráno 19. 1. 2013

ObrazekV sobotu 19. 1. 2013 se naše mladší přípravka zúčastnila dalšího halového turnaje. Turnaj pořádal FC Hradec Králové ve svém tréninkovém centru, ve sportovní hale Háječek a byl určen pro ročník 2004. Turnaj se konal za podpory Magistrátu města Hradec Králové. Turnaje se zúčastnily týmy FC Hradec Králové(bílí), FC Hradec Králové (černí), Bohemians 1905, FC Slovan Havlíčkův Brod, MFK Chrudim a Sokol Roudnice. Hrálo se systémem každý s každým, formou 1+4, utkání 18 minut.

Nutno předeslat, že všichni soupeři byli nad naše síly. Všechna utkání jsme prohráli, s Bohemians 0 : 5, s MFK Chrudim 0 : 4, s FC HKčerní 3 : 9, s FC HK bílí 0 : 11, s Roudnicí 2 : 7 a s Havl. Brodem 1 : 4, a tudíž bez bodu obsadili poslední místo. Našimi střelci byli Dan Marek 3x, Zuzana Šmídová, Štěpán Míšek a Tomáš Tlustý.

Ve většině mužstev nastupovalo mnoho výrazných individualit (talentů), které ale byly i schopné se podílet na součinnosti a kombinaci celého mužstva (pětic). Jako nejdůležitější se v této kategorii ukazuje herní činnost jednotlivce. Počet talentů v jednotlivých mužstvech je přímo úměrný šířce výběru a práci s nimi.

Fyzicky náročný turnaj (6 utkání po 18 minutách) statečněabsolvovali Matěj Tlustý (2007), Štěpán Míšek, Vojtěch Valčík (2005), Zuzana Šmídová, Václav Michálek, Daniel Marek, Jan Rožek, Tomáš Tlustý a Jakub Tlustý (2004).

Konečné pořadí turnaje : 1. FC Hradec Králové bílí, 2. MFK Chrudim, 3. Bohemians, 4. Sokol Roudnice, 5. FC Hradec Králové černí, 6. Slovan Havlíčkův Brod, 7. ŽSK Třemošnice.

V individuálních oceněních byl direktoriátem turnaje vyhlášen jako nejlepší brankář turnaje náš golman Jakub Tlustý.

Závěrem bych rád poděkoval všem zúčastněným rodičům a dědovi Michálkovi za celodenní „výlet“ do Hradce Králové.

Startovné tohoto turnaje uhradil sponzor pan Václav Michálek. Děkujeme!

 Trenér Petr Tlustý

.Nejlepší brankář turnaje náš golman Jakub Tlustý.


.

Mladší přípravka na druhém halovém turnaji.

hráno 5. 1. 2013

ObrazekV sobotu 5. 1. 2013 se naše mladší přípravka zúčastnila dalšího halového turnaje určeného pro ročník 2004. Turnaj se uskutečnil v chrudimské městské sportovní hale za účasti deseti týmů. Účastníci byli rozděleni do dvou základních skupin.

Skupina A : MFK Chrudim modří, FK Vysočina Jihlava, FK Přelouč, FK Náchod a ŽSK Třemošnice.
Skupina B : MFK Chrudim červení, MFK Chrudim žlutí, FC Hlinsko, Slovan Havlíčkův Brod, FK Kolín.

V základní skupině jsme nejprve nastoupili proti domácímu týmu MFK modří a po vyrovnaném průběhu jsme prohráli 1 : 2, střelcem naší branky byl Václav Michálek. V druhém utkání jsme změřili síly s FK Přelouč a přes naše šance opět prohráváme 0 : 1. Ve třetím utkání základní skupiny jsme tentokrát jasně prohráli s FC Vysočina Jihlava 0 : 6. V posledním utkání základní skupiny i přes průběžné vedení 2:0 nakonec prohráváme 2 : 4. Oběnaše branky vstřelil Štěpán Míšek. V základní skupině jsme tedy skončili poslední a čekal nás souboj o konečné 9.místo. V něm jsme se utkali s týmem FC Slovan Havlíčkův Brod. A na závěr turnaje jsme i my konečně poznali pocit vítězství a soupeře porazili 5 : 0. Našimi střelci byli 2x Tomáš Tlustý, Václav Michálek, Michal Smutný a Štěpán Míšek.

Medaile a sladkosti si zasloužili Matěj Tlustý (2007), Marek Tlapák (2005), Michal Smutný (2005), Štěpán Míšek (2005), Vojtěch Valčík (2005), Kružíková Adéla (2004), Šmídová Zuzana (2004), Tlustý Tomáš (2004), Tlustý Jakub (2004), Michálek Václav (2004), Daniel Marek (2004).

Až na utkání s týmem FK Vysočina Jihlava (finalista turnaje) jsme sehráli vyrovnaná utkání. V ostatních utkáních nám bylo více dovoleno se individuálně prosadit a více kombinovat. Při trénincích se i nadále musíme věnovat práci s míčem a lepší součinnosti.

Na další turnaj se vydáme 19.ledna do Hradce Králové.


.

Mladší přípravka na prvním halovém turnaji v Holicích.

hráno 1. 12. 2012

Obrazek„V sobotu 1. prosince se naše mladší přípravka (ročník 2004 a mladší) zúčastnila svého prvního halového turnaje sezóny. Pořadatelem byl tým SK Holice v jejich pěkné městské hale.


Turnaje se dále zúčastnily týmy MFK Chrudim, FK Hlinsko, MFK Trutnov, Sokol Štoky, FK Pelhřimov a Slovan Havlíčkův Brod.

Hrálo se systémem každý s každým, formou 1 + 4 a utkání trvala 13 minut.

Na rozehřátí jsme dostali pozdějšího vítěze turnaje, tým FK Hlinsko. Po vyrovnaném průběhu jsme prohráli 1 : 2. Střelcem naší branky byl Štěpán Míšek z penalty. V druhém utkání jsme změřili síly s domácími borci (v konečném pořadí obsadili druhé místo) a opět po boji jsme prohráli 0 : 2. V třetím utkání přišla konečně výhra 1 : 0 nad týmem FK Pelhřimov. Střelcem vítězné branky byl opět Štěpán Míšek. I v dalším utkání vítězíme, když porážíme tým MFK Trutnov 2 : 1 brankami kanonýra Štěpána Míška a benjamínka týmu Matěje Tlustého (ročník 2007). Prohra 0 : 2 s týmem MFK Chrudim v dalším utkání přišla i přes naše šance. Slabší chvilku jsem si vybrali v utkání s týmem Slovanu Havlíčkův Brod, kdy prohráváme 0 : 3. Vše jsme si vynahradili v posledním utkání, kdy porážíme tým Sokol Štoky 3 : 0 brankami Tomáše Tlustého, Tadeáše Oswalda a Štěpána Míška.

V konečném pořadí jsme obsadili 6. místo s 9 ti body a skóre 7 : 10. Ve vyrovnaném turnaji o pořadí na 5. - 7.místě rozhodovala minitabulka mezi naším týmem, FK Pelhřimov a MFK Trutnov, bohužel v náš neprospěch.

Až na jednu vyjímku, jsme se všemi týmy sehráli vyrovnaná utkání. Opět jsme se snažili kličkovat, přihrávat a kombinovat. Střely (náhodné odkopy) z půlky „ předváděly“ jiné týmy. Kvalitními výkony se prezentovala Zuzana Šmídová, Tadeáš Oswald, Marek Tlapák, Václav Michálek, Vojtěch Valčík, Štěpán Míšek, Jan Rožek, Matěj,Tomáš a Jakub Tlustý.

V individuálních oceněních byl nejlepším brankářem turnaje vyhlášen náš golman Jakub Tlustý. Obdržel zdarma poukaz od cestovní kanceláře Czech sport travel na utkání italské Serie A mezi týmem INTER Milán a FC Janov. Velká motivace nejen pro Jakuba ale i další spoluhráče.

Velké poděkování patří samozřejmě fandícím rodičům a dědovi Michálkovi.“

Foto mužstva z turnaje - zde


.

7. mistrovský turnaj mladší přípravky.

Hráno 27. 10. 2012 v Chocni

ObrazekS velkými obavami jaké nás čeká počasí v Chocni, jsme se v sobotu s partou sedmi nejstatečnějších a nejzodpovědnějších vydali na další turnaj mladších přípravek. Velký obdiv patří našim nejmenším a hlavně jejich rodičům.

Po celou cestu autobusem do Chocně vydatně pršelo, o to však větší překvapení nás čekalo v Chocni. Bylo sice zamračeno, ale nepršelo a o nějaký stupínek bylo i tepleji. Umělá tráva nás tedy vyzývala k utkáním se soupeři. Bohužel se na turnaj nedostavila další dvě mužstva, týmy Junioru Skuteč a Sokola Dobříkov.

Nechám jejich neúčast bez komentáře.

Takže jsme se dohodli s domácími na dvou utkáních, aby náš výlet na Ústeckoorlicko nebyl otázkou půl hodiny.

V prvním utkání jsme prohráli 2:7, naše branky vstřelili Dan Marek a Štěpán Míšek. Druhé utkání již bylo vyrovnané, přesto prohráváme 0:1.

Výsledky ve stínu výše uvedených skutečností nejsou vůbec podstatné.

Velký obdiv patří našim sedmi statečným, Zuzce Šmídové, Marku Tlapákovi, Jakubovi Tlustému, Vojtěchu Valčíkovi, Václavu Michálkovi, Danielu Markovi a Štěpánu Míškovi. Velmi cenným je zodpovědný přístup rodičů.

Sobotní dohrávka ve Slatiňanech byla zrušena z důvodu špatného počasí a bude se pravděpodobně dohrávat až na jaře.

Tímto je tedy podzimní část soutěže ukončena. Nyní nastává halová sezóna. Předpokládáme, že se zúčastníme čtyř až pěti turnajů. V krátké době bude program halových turnajů zveřejněn.

Za celou podzimní část bych rád pochválil všechny naše malé fotbalisty za nadšení, snahu a výkony, poděkovat bych chtěl kolegům trenérům a rodičům za pomoc a podporu. “


.

6. mistrovský turnaj mladší přípravky.

Hráno 20. 10. 2012 ve Slatiňanech

Obrazek„Sobotní turnaj přípravek se tentokrát za sychravého počasí uskutečnil ve Slatiňanech. Podzimní sychravé počasí začíná postupně plnit marodky všech týmů.

V úvodním utkání jsme změřili síly s domácími borci. Vyrovnané utkání skončilo vítězstvím domácích v poměru 4:3. Celé utkání jsme dotahovali, vyrovnat se nám nepodařilo. Tentokrát jsme riskovali a chybovali více než normálně, hlavně Kubík Tlustý v brance. O naše branky se poděliliŠtěpán Míšek 2x a Marek Tlapák.

V druhém utkání jsme změřili síly s chlapci a dvěma šikovnými děvčaty ze Skutče. Zajímavostí je, že jedno z děvčat nastupuje i za přípravku Sparty. I když jsme se chyb vyvarovali, po vyrovnaném průběhu přesto prohráváme 3:5. Pozitivní je, že jsme objevili nové bombarďáky, o naše góly se postarali Pepa Pompa, Michal Smutný a opět Štěpán Míšek.

K poslednímu utkání jsme nastoupili proti týmu SK Holice. V prvním poločase byl soupeř důraznější v koncovce a ujal se vedení 0:3. V druhém poločase jsme i my přidali na důraze, ale stačili jsme ze zbytku sil pouze korigovat na konečných 1:4 Michalem Smutným.

I přes neúspěšné výsledky jsme ve všech utkáních viděli snahu o kličky, rozehrávku a kombinace. Tentokrát nám chyběla i větší rychlost při zakončení .

Mezi zdravými tentokrát byli a turnaje se zúčastnili ZuzkaŠmídová, Jakub Tlustý, Štěpán Míšek, Jan Rožek, Josef Pompa, Michal Smutný, Václav Michálek, Vojtěch Valčík a Marek Tlapák.“


.

5. mistrovský turnaj mladší přípravky.

Hráno 13. 10. 2012 od 9 hodin v Chocni.

Obrazek

„Sobotní turnaj jsme sehráli za krásného slunečného podzimního počasí v krásném sportovním areálu Spartaku Choceň. Pořadatelé zvolili jako hrací plochu umělou trávu i netradiční rozlosování, kdy jsme dvěutkání sehráli ihned po sobě a třetí po dvouzápasové pouze.

V prvním utkání jsme změřili síly s týmem FK Přelouč (budoucí vítěz turnaje). Než jsme se stačili sžít s umělou trávou a rozloukat prohrávali jsme 0:3. Ke konci poločasu jsme hru již vyrovnali, nicméně po prvním poločase prohráváme 1:5. Ovšem druhý poločas je naší stíhací jízdou, postupně dotahujeme, vyrovnáváme na konečných 5:5 a další šance na vítězný obrat neproměníme. Úspěšnými střelci byli Štěpán Míšek 3x, Tomáš Tlustý a brankářJakub Tlustý po odvážném sólu přes celé hřiště.

Po krátké přestávce ( bez klasických párků v rohlíku a kofolyJ) v takřka vítězné euforii nastupujeme k druhému utkání s týmem domácího Spartaku.

Soupeř nás ovšem v prvním poločase doslova převálcoval a prohráváme ho hrozivých 0:7! V druhé poločase opět nastupujeme stíhací jízdu a postupně snižujeme na konečných 4:8. Na další góly již síly nemáme a opravdu se těšíme na párky v rohlíku a kofolu. O góly se v utkání postaral Vašík Michálek 2x, Tomáš Tlustý a Štěpán Míšek.

S plnými žaludky nastupujeme k třetímu utkání proti týmu Spartaku Slatiňany. Ve vyrovnaném utkání se v prvním poločase ujímá soupeřvedení 0:1, my jsme v druhém poločase vyrovnali na konečných 1:1 umístěnou a hlavně chtěnou střelou Marka Tlapáka. Soupeř hrozil hlavně z rychlých brejků,my jsme se naopak tlačili do soupeřova brankoviště.

Způsob rozlosování turnaje ukázal, jak nutný je energetiký příjem mrňousků mezi jednotlivými zápasy. Herně jsme byli s výkony spokojeni, vyzdvihuji bojovnost celého týmu, zapracovat musíme na pohybu a aktivitě bez míče.

Turnaje se zúčastnili: Váslav Michálek, Daniel Marek, Zuzana Šmídová, Štěpán Míšek, Jan Rožek, Vojtěch Valčík, Tomáš Dočekal, Marek Tlapák, Matěj Tlustý, Tomáš Tlustý a Jakub Tlustý.“


.

4. mistrovský turnaj přípravek se neuskutečnil.

vloženo 8. 10. 2012 21.35

Obrazek4. mistrovský turnaj se ve Slatiňanech se neuskutečnil z důvodu špatného počasí.

Náhradní termín turnaje je 3. 11. 2012 ve Slatiňanech.


.

3. mistrovský turnaj mladší přípravky.

Hráno 30. 9. 2012 od 9 hodin ve Třemošnici.

Obrazek

Další turnaj našich nejmenších se v neděli uskutečnil na domácí půdě. Před vlastními diváky se náš tým sešel v hojném počtu a k zápasům bylo tedy připraveno 13 nažhavených fotbalistů.

V prvním zápase jsme přivítali tým Spartaku Choceň. Kanonádu odstartovala prvním gólem Zuzka Šmídová, pak následovalo ještě dalších jedenáct gólů v soupeřově síti. V prvním utkání vítězíme 12:3, o dalších jedenáct gólů se podělili Štěpán Míšek 4x, Tadeáš Oswald 4x, Tomáš Tlustý 2x a Václav Michálek. Soupeř vzdoroval pouze v začátku, poté jsme se začali více prosazovat individuálně i kombinačně.

V druhém utkání jsme se utkali s tradičním soupeřem, s týmem SK Pradubičky. Již tradičně se soupeř ujímá vedení, tentokrát až0:3, dvěma rychlými góly snižujeme a máme další tutovky…. Soupeř ovšem kontruje, v hektickém závěru již nestačíme vyrovnat a prohráváme 4:5. Úspěšnými střelci byli Štěpán Míšek 2x, Václav Michálek a Tomáš Tlustý.

V posledním utkání jsme změřili síly s týmem SK Holice. Opět narážíme na soupeře na první pohled fyzicky zdatnějšího a urostlejšího. V prvním poločase jsme soupeře předčili v kombinaci a důrazu a zaslouženě po poločase vedeme 3:1. V druhém poločase ovšem soupeřpřitlačil a zápas otáčí a vítězí 3:7. V posledním zápase se naplno projevila přirozená zápasová únava ještě umocněná „všemožnými aktivitami“našich štírků v přestávkách mezi zápasy…..O naše tři góly se postarali Tadeáš Oswald 2x a Tomáš Tlustý.

Herně jsme byli s výkony ve všech zápasech spokojeni, snaha o konstruktivní rozehrávku již od brankáře a následná kombinace až před branku soupeře je častější a častější. Řetězec činností jednotlivce zpracování míče-vedení míče-obejítí soupeře-přihrávka nebo střela již není výjimkou.

Potlesk domácího publika a pochvaly trenérů i rodičů si zasloužili Matěj Tlustý, Zuzana Šmídová, Marek Tlapák, Štěpán Míšek, Michal Smutný, Tomáš Dočekal, Vojtěch Valčík, Jan Rožek, Tomáš Tlustý, Jakub Tlustý, Václav Michálek, Josef Pompa, Tadeáš Oswald.
Trenér Petr Tlustý.


.

2. mistrovský turnaj mladší přípravky.

Hráno 22. 9. 2012 od 9 hodin.

ObrazekZa deštivého sobotního rána jsme se vydali k druhému turnaji, tentokrát do Přelouče.

V prvním utkání jsme se utkali s týmem Junior Skuteč.

Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách, rozhodla v náš prospěch proměněná penalta.

Odvážné sólo našeho brankáře Jakuba Tlustého až do pokutového území soupeře ukončil až faul brankáře soupeře. Nařízenou penaltu proměnilŠtěpán Míšek. Vítězíme 1:0.

V druhém utkání jsme narazili na domácí borce. A přítomní diváci si užili střelecké dostihy. Utkání skončilo výsledkem 9:9!!!

V prvním poločase jsme domácí zaskočili kombinační hrou a důrazem v obou pokutových územích. První poločas jsme vyhráli 9:3.

Domácí ale v druhém poločase začali lépe kombinovat a také střílet z každé pozice a po šesti gólech v řadě skóre zaslouženě srovnali. Pod tlakem domácích jsme v druhém poločase chybovali více než normálně. Našimi úspěšnými střelci byli Tomáš Tlustý 4x, Václav Michálek 3x, Michal Smutný aŠtěpán Míšek.

Do posledního zápasu s týmem SK Pardubičky jsme vstoupili s odhodláním turnaj ukončit výhrou. Konečná výhra 6:5 se ale rodila těžce.

Soupeř se dalekonosnými střelami pod břevno ujal vedení až 1:4. Naši bojovníci ale nesložili zbraně a průběžné skóre otáčí na 5:4, soupeř stačí ještě vyrovnat, ale poslední slovo má Štěpán Míšek. A tak mohl v Přelouči zaznít podruhé náš vítězný pokřik Musa-musa-musa-tigi-tigi-tamba.

I v druhém turnaji jsme se snažili kombinovat, kličkovat, přihrávat, navíc jsme přidali důraz před oběma brankami. Neustále musíme pracovat na rychlejším mazlení s míčem a přesnosti provedení.

Především herně a výsledkově úspěšného turnaje se zúčastnili Matěj Tlustý , Marek Tlapák, Štěpán Míšek, Vojtěch Valčík, Michal Smutný, Václav Michálek, Jan Rožek, Jakub Tlustý a Tomáš Tlustý.

.

1. mistrovský turnaj mladší přípravky.

Hráno 16. 9. 2012 od 13 hodin.

ObrazekSe silně omlazeným kádrem jsme v neděli vstoupili na domácím hříšti do krajské soutěže mladších přípravek sezóny 2012/2013.

V prvním utkání jsme se utkali s týmem FK Přelouč. Na dvougólové vedení soupeře jsme ještě dokázali reagovat. Po poločasové remíze 2:2 ale odcházíme poraženi 3:7. S kvalitním soupeřem jsme podali bojovný týmový výkon. Všechny naše góly vstřelil Štěpán Míšek po vědomých kombinačních akcích až do předbrankového prostoru. Výborně!!!

Do druhého utkání s SK Holice jsme vstoupili aktivně a ujali se dvoubrankového vedení. Soupeř se ale nevzdal a vyrovnal. Konečná rem