Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší žáci 2006 / 2007

Trenéři mužstva : Šindelář Miroslav, Čáp Antonín
(hráči rok narození 1994 / 1995)
.
Mladší žáci výsledky podzim 2006 :

03. kolo
- St 23. 08. 2006 - SK Třemošnice – SK Vysoké Mýto - 0 : 4
04. kolo - So 26. 08. 2006 - SK Chrudim - SK Třemošnice - 8 : 1
02. kolo - St 30. 08. 2006 - FC Hlinsko - SK Třemošnice - 1 : 0
05. kolo - Ne 03. 09. 2006 - SK Třemošnice – MFK Pardubice - 1 : 3
06. kolo - Ne 10. 09. 2006 – AFK Chrudim B  - SK Třemošnice - 8 : 1
07. kolo - Ne 17. 09. 2006 - SK Třemošnice – SK Masokombinát Polička - 1 : 2
08. kolo - So 23. 09. 2006 – Moravská Třebová - SK Třemošnice - 1 : 1
09. kolo - Ne 01. 10. 2006 - SK Třemošnice – FK Agria Choceň - 0 : 2
10. kolo - So 07. 10. 2006 - SK Třemošnice – FK AS Pardubice B - 4 : 0
11. kolo - So 14. 10. 2006 - TJ Svitavy B - SK Třemošnice - 1 : 1
12. kolo - So 21. 10. 2006 - SK Třemošnice – FK OEZ Letohrad - 0 : 3
13. kolo - So 28. 10. 2006 - SK Pardubičky - SK Třemošnice - 1 : 2
01. kolo - Ne 05. 11. 2006 - SK Třemošnice – SK Chrast - 3 : 1



Mladší žáci výsledky jaro 2007 :

15. kolo - So 31. 03. 2007 - SK Třemošnice – FC Hlinsko - 2 : 1
16. kolo - So 07. 04. 2007 – SK Vysoké Mýto - SK Třemošnice - 0 : 2
17. kolo - So 14. 04. 2007 - SK Třemošnice – SK Chrudim - 4 : 0
18. kolo - So 21. 04. 2007 – MFK Pardubice - SK Třemošnice - 2 : 1
19. kolo - So 28. 04. 2007 - SK Třemošnice – AFK Chrudim B - 0 : 1
20. kolo - So 05. 05. 2007 - SK Masokombinát Polička - SK Třemošnice - 2 : 3
14. kolo - Út 08. 05. 2007 - SK Chrast - SK Třemošnice - 0 : 5
21. kolo - So 12. 05. 2007 - SK Třemošnice – Moravská Třebová - 1 : 3
22. kolo - So 19. 05. 2007 – FK Agria Choceň - SK Třemošnice - 0 : 2
23. kolo - So 26. 05. 2007 – FK AS Pardubice B - SK Třemošnice - 2 : 3
24. kolo - Ne 03. 06. 2007 - SK Třemošnice - TJ Svitavy B - 2 : 0
25. kolo - Ne 10. 06. 2007 - FK OEZ Letohrad - SK Třemošnice - 0 : 0
26. kolo - So 16. 06. 2007 - SK Třemošnice - SK Pardubičky - 5 : 2
.

Konečná tabulka mladší žáci 2006 / 2007

#

  Tým

Z

V

R

P

Skóre

B

1.

  AFK Chrudim B

26

22

1

3

115:19

67

2.

  FK OEZ Letohrad

26

20

3

3

131:22

63

3.

  SK Vysoké Mýto

26

20

0

6

98:19

60

4.

  MFK Pardubice

26

17

3

6

81:34

54

5.

  FC Hlinsko

26

16

2

8

77:30

50

6.

  SKP Slovan Moravská Třebová

26

15

4

7

97:35

49

7.

  FK AGRIA Choceň

26

14

2

10

56:53

44

8.

  SK Třemošnice

26

12

3

11

45:48

39

9.

  SK Masokombinát Polička

26

10

2

14

54:79

32

10.

  SK Chrudim

26

8

4

14

45:76

28

11.

  Svitavy B

26

4

4

18

13:104

16

12.

  FK AS Pardubice B

26

4

1

21

21:93

13

13.

  SK Pardubičky

26

4

1

21

25:124

13

14.

  SK Chrast

26

0

2

24

8:130

2