Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost B / články

Dorost B články podzim 2011

.
Podzim 2011
 

Dorost B hrál ve Slatiňanech.

Obrazek13. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 5. 11. od 11. 30 h.
Dorost B :
SK Spartak Slatiňany - ŽSK
Třemošnice B - 7 : 2 (3:1)
Branky : Jar. Jelínek, Brom

Domácí se ujali vedení. Nám se povedlo vyrovnat a vzápětí jsme nedali velkou šanci. Domácí nás poterestali do poločasu ještě dvakrát. Ve druhém se už projevila síla domácích (8 hráčů ročník 1993).


Sestava : Zadina - D. Jablečník, Krátký, Filip, Stehlík - Novotný (L. Kodeš), Brom, Oswald, Jak. Jelínek (45. Vejdělek) - M. Kodeš, Jar. Jelínek


.

Dorost B hostil Sokol Moravany.

Obrazek12. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 29. 10. od 12. h.
Dorost B :
ŽSK
Třemošnice B - Sokol Moravany - 0 : 4 (0 : 3)
Branky :

Utkání ve kterém byli hosté lepší ve všech směrech. Hlavně v důrazu se kterým jsme se nedokázali vyrovnat. V našem mužstvu zahrál snad pouze střídající Vejdělek. Bohužel opětovné zranění O. Charváta (kotník) je vážnější.

Sestava : Zadina - D. Jablečník, Krátký, Filip, Stehlík (70. P. Šindelář) - Charvát (35. Novotný), Brom, Jelínek, Urbánek (46. Vejdělek) - M. Kodeš (70. L. Kodeš), Pumer


.

Dorost B prožil smolnou neděli od cesty autobusem až po prohru s vedoucím mužsvem a touto cestou děkuje panu Krátkému za odvoz na utkání a p. Kolbabovi za zajištění odvozu z utkání.

Obrazek11. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 23. 10. od 12. h.
Dorost B :
Sparta Dašice - ŽSK
Třemošnice B - 2 : 1 (0 : 1)
Branky : Pumer Robert

 

K vedoucímu mužsvu tabulky jsme odjížděli oslabeni o hráče Stehlíka, Filipa, Kodeše Lukáše a Novotného, ale s pomoct nám jeli žáci Šindelář Petr a Bém Lukáš a z A dorostu brankař Benda (odehrál pravou obranu) a M. Jablečník. Už cestou do Dašic jsme měli problém za obcí Kočí s autobusem (p. Perfilov), který se stal nepojízdným. Pro nás se naštěstí vrátil p. Krátký kerý nás odvozil autem na hřiště vzdálené 14 km. Utkání se nám povedlo hlavně v prvním poločase kdyjsme domácí přehráli rychlostí důrazem a hlavně kombinací. Jejich vysocí hráči (čtyři hráči přes metr devadesát) se prakticky k ničemu nedostali. Bohužel se nám povedlo proměnit jenom jednu šanci další Kodešem Michalem, Ondrou Charvátem a Robertem Pumrem už ne. O poločase ostoupil pro zranění Urbánek a v 60. minutě O. Charvát a to asi rozhodlo. Vystřídali je v záloze Šindelář a Bém (oba bojovali) a tak naše záloha Šindelář, Brom, Jelínek, Bém už neměla moc šancí udržet výsledek a domácí toho využili když nás zatlačili vše začali nakopávatna na vysoké hráče kteří se prosadili. Na zpáteční cestu domů nám p. Kolbaba zajistil odvoz autobusem (p. Kápičkou) tímto děkujeme.

Samozřejmě pochvalu zaslouží i celé mužstvo za předvedenou hru.

Sestava : Zadina - D. Jablečník, Krátký, Benda, M. Jablečník - Charvát (60. Bém), Brom, Jelínek, Urbánek (46. Šidelář Petr) - M. Kodeš, Pumer


.

Dorost B porazil Řečany nad Labem.

Obrazek10. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 16. 10. od 10. h.
Dorost B :
ŽSK
Třemošnice B - Řečany nad Labem - 7 : 0 (6:0)
Branky : M. Kodeš 4, Charvát, Nepovím, D. Jablečník

První poločas odehrála sestava B mužstva a v pohodě soupeře přehrála. Po vystřídání celé zálohy se už druhý poločas jenom dohrával.

Sestava : Zadina - D. Jablečník, Krátký, Stehlík, Nepovím - Charvát, Brom (55. Filip), Jelínek (55. Oswald), Urbánek (46. Novotný) - M. Kodeš, Pumer (55. L. Kodeš)


.

Dorost B hrál v Heřmanově Městci.

Obrazek9. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 8. 10. od 16. h.
Dorost B :
Heřmanův Městec - ŽSK
Třemošnice B - 2 : 1 (0:0)
Branky : Urbánek Patrik

Domácí měli v utkání mírnou převahu a po dlouhé době se sešli v hojném počtu (17 hráčů). Síla domácích (hráči převážně ročník 1993 a 1994) byla v zadních řadách a hlavně důrazu. Naše šance přišli ze střel z 25 metrů O. Charváta které domácí golman chytil. Naše mužstvo zaslouží pochvalu za bojovnost a určitě dobré utkání odehrál Stehlík, Krátký, O. Charvát. V 65. minutě domácí hlavou na 1 : 0, nám se povedlo v 67. minutě vyrovnat, ale domácí v 69. rozhodli na konečných 2 : 1.

Sestava : Benda - D. Jablečník, Krátký, Stehlík, Novotný - Charvát, Brom (70. Zadina), Jelínek (46. Šindelář), Urbánek - M. Jablečník, Pumer (70. L. Kodeš)


.

Dorost B hostil Spartak Sezemice.

Obrazek8. kolo I. třídy krajské soutěže se hrálo 2. 10. od 10. h.
Dorost B :
ŽSK
Třemošnice B - Spartak Sezemice - 2 : 0 (0 : 0)
Branky : Brom, Pumer


Hosté se snažili v prvním poločase hrát všechno přes třetího nejlepšího střelce (Pittner) tabulky. Měli i příležitosti a určitě víc ze hry. Do druhého poločasu jsme nastopili s odhodláním zlepšit hru. To se začalo naplňovat od 55. minuty kdy měli hosté tutovku, když Zadina vyrazil míč před sebe a hostující hráč dal trestuhodně z malého vápna vedle. Od tohoto okamžiku jsme ovládli hřiště a začali si vypracováva šance. První měl Urbánek jeho střelu vytlačil brankař na tyč, poté Brom sám před brankařem kterého nastřelil. V další šanci už, ale Brom z hranice velkého vápna střelou o tyč nedal hostujícímu brankaři šanci - 1 : 0. Další šanci měl Novotný dal, ale vedle. Ani Michal Kodeš nezůstal pozadu, ale dvě tutovky nedal a tak v 80. minutě po spolupráci Brom, Charvát, Pumer (když šel sám na brankaře) posledně jmenovaný vstřelil druhou branku - 2 : 0.

Celému mužstvu patří poděkování za bojovnost a předvedenou hru hlavně ve druhém poločase.

Sestava : Zadina - D. Jablečník, Krátký, Stehlík, Petr - Charvát, Brom, Novotný (70. Oswald), Urbánek - Michal Kodeš (70. Kodeš Lukáš), Pumer


.

Dorost B vyhrál v Chrasti.

Obrazek7. kolo I. třídy kraj. soutěže se hrálo 25. 9. od 14. 15 h.
Dorost B :
SK Chrast - ŽSK Třemošnice B - 0 : 2 (0 : 2)
Branky : Petr, David Jablečník z penalty


Bez několika hráčů Jelínek, Horák, Filip, Stehlík jsme odjížděli k soupeři který je na tom tabulkově stejně. Hned od začátku jsme chtěli hrát fotbal, domácí bojovat. V 15. minutě vstřelil branku Michal Kodeš, ale neplatil pro ofsajd. Za pět minut napřáhl z 25. metrů Petr a domácí brankař neudržel míč - 0 : 1. Domácí se bohužel potom soustředili na urážky a fauly a to odnesl ve 35 minutě domácí kapitán červenou kartou. Nám se nepovedlo potrestat domácí ani z pěti přípmáků Oswalda (ale domácí dvakrát vykopli z brankové čáry), Petra. Po průniku do vápna byl fauloval Charvát a penaltu proměnil David Jablečník. Domácí vsadili ve druhém poločase na útok, ale jejich šance končili vysoko nad. Nám neuznal branku Broma rozhodčí opět pro ofsajd a David Jablečník nastělil v 85. minutě břevno.


Sestava : Zadina - Oswald, D. Jablečník, Krátký, Petr - Charvát, Brom, Novotný, Urbánek - Michal Kodeš (55. Lukáš Kodeš), Pumer


.

Dorost B prohrál s Tatranem Hrochův Týnec.

Obrazek6. kolo I. třídy kraj. soutěže se hrálo 17. 9. od 14. 15 h.
Dorost B :
ŽSK Třemošnice B - SK Pardubičky - 1 : 2 (1 : 0)
Branky : Kodeš Michal


B dorost sehrál kvalitní utkání se soupeřem z čela tabulky. Naše záložní čtveřice Urbánek, Brom, Jelínek, Charvát jasně přehrávala hosty. Ve 20. minutě vstřelil první branku po samostatné akci Michal Kodeš. Do druhého poločasu jsme postavili ještě "silnější" sestavu ta bohužel selhala. Nám se nepovedlo nic hostům vstřelit dvě branky v 70 minutě a 87 minutě.

Trenér hostů řek po utkání : bod by byl pro nás uspěch, ale tři jsou zázrak.

Sestava : Zadina - Oswald, Filip, Krátký, Stehlík (75. Kodeš L.) - Charvát, Brom, Jelínek (45. Novotný), Urbánek - Kodeš M. (45. Forman), Zavadil (55. Pumer)


.

Dorost B porazil SK Pardubičky.

Obrazek5. kolo I. třídy kraj. soutěže se hrálo 11. 9. od 14. 45 h.
Dorost B :
ŽSK Třemošnice B - SK Pardubičky - 3 : 1 (1 : 0)
Branky :

V prvním poločase neproměnil tři šance M. Brom. Nejlepší střelec hostů (Mudroch) nám malou domů ve 44. minutě nahrál na první branku, když M. Kodeš obešel brankaře - 1 : 0. Na začátku druhého hosté přidali, ale z úvodního tlaku jsme se dostali a po centru O. Charváta šel důrazně do hlavičky M. Brom s golmanem a zvýšil na 2 : 0. Za deset minut přidal Horák třetí branku. Hosté snížili v 80. minutě na konečných 3 : 1.


Sestava : Zadina - Filip, Krátký, Stehlík, Charvát - Brom, Jelínek (65. Vejdělek), Urbánek, Novotný - Kodeš M. (70. Kodeš L.), Horák


.

Dorost B prohrál na hřišti Hrochova Týnce.

Obrazek4. kolo I. třídy kraj. soutěže se hrálo 3. 9. od 14 h.
Dorost B :
Tatran Hrochův Týnec -
Třemošnice B - 4 : 0 (2 : 0)
Branky :

I přes výsledek sehrál B dorost jedno z nejlepších utkání. V základní sestavě nastoupilo 6 hráčů ročník 1996 a tři ročník 1995. Domácí mají kvalitního útočníka Svobodu který potvrdil svoji kvalitu i proti nám. První i druhý poločas se hrál za mírné převahy domácích. Všechny naše chyby ve středu hřiště domácí potrestali. Bohužel naše šance Broma (vedle) a Urbánka skončila na tyči.

Sestava : Zadina - Filip, Krátký, Stehlík, Sedlák - Brom, Jablečník D., Jelínek (46. Horák), Urbánek - Kodeš M. (60. Kodeš L.), Pumer


.

Dorost B hostil Kameničky.

Obrazek 3. kolo I. třídy kraj. soutěže se hrálo 28. 8. od 10 h.

ŽSK
Třemošnice B - TJ Kameničky - 0 : 3 (0 : 2)
Branky :Hosté měli v prvním poločase dvě šance a obě proměnili. Nám se šance proměnit Gazdíkem nepovedlo. Hosté ve druhém poločase přidali třetí branku a utkání rozhodli. Jinak v poli byla hra vyrovnaná.

Sestava : Zadina - Kodeš J., Krátký, Petr, Filip - Brom, Šindelář (55. Sedlák), Jelínek (70. Kodeš L.), Urbánek (55. Jablečník D.) - Pumer (46. Kodeš M.), Gazdík


.

Dorost B porazil Stolany.

Obrazek Dohrávka 1. kolo I. třídy kraj. soutěže se hrála 24. 8.

ŽSK Třemošnice B - SK Stolany - 6 : 1 (3:1)
Branky : M. Kodeš 2, Jelínek, Veselý, Urbánek, Petr


Utkání ovlivnil fakt že hosté odehráli utkání s 9ti hráči.

Sestava : Zadina - Charvát, Krátký, Stehlík (70. Bém) - Brom, Petr (55. Sedlák), Jelínek, Urbánek - Kodeš M. (46. A. Šťastný), Kodeš L. (60. Šindelář)


Aktuální výsledky 1. třídy dorostu naleznete - zde


.

Dorost B hrál ve Rváčově.

Obrazek 2. kolo I. třídy kraj. soutěže se hrálo 20. 8. od 10 h.
Odjezd autobusu v 8. 30 hodin

SK Rváčov - ŽSK Třemošnice B - 3 : 2 (3:2)
Branky : Šindelář, ZavadilAktuální výsledky 1. třídy dorostu naleznete - zde