Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ml. přípravka 2012/2013

.

Mikropřípravka přátelsky s FK Pardubice.

Vloženo 25. 5. 2013 22:07

ObrazekMikropřípravka r. 2007 ve čtvrtek 23.5. 2013 sehrála další přátelský zápas, tentokrát na krásném druholigovém trávníku stadionu Pod Vinicí s tamním Fotbalovým klubem Pardubice, a. s. r. 2007. Nabuzeni poslední výhrou s MFK Chrudim jsme však spadli na zem, protože fyzicky vyspělejší soupeř a především jeho první dvě čtyřky nám dal co proto... Přesto jsme i my předvedli několik pěkných akcí. Přibližně 50 diváků, kteří vytvořili skvělou kulisu pak vidělo během čtyř čtvrthodinových částí za nádherného fotbalového počasí celkem 33 branek. Prohra 26:7 ( 2x Rožek, 2x Kolbaba, Tlustý, Bohatý,Nováček) však nikoho příliš nebolí a všichni jsme odhodláni v odvetě, která do prázdnin ještě přijde tetokrát v domácím prostředí, tohoto soupeře potrápit více. V brance se zajímavě ve třetí a čtvrté části předvedl Tejnický a směrem dopředu pardubáky zaměstnával především Rožek. Všichni ostatní ale také příkladně bojovali a už se těší na příště ! Trenér Pavel Kolbaba

Sestava : Rožek (31. Tejnický) - Bohatý, Kršková, Kolbaba, Tlustý - Nováček,
Mostecký, Cipryán (Brožek), Tejnický (31. Rožek)


.

Mikropřípravka přátelsky s Kutnou Horou.

Vloženo 8. 4. 2013 22:11

ObrazekV pondělí 8. 4. 2013 došlo k další konfrontaci, když na naši palubovku přijel soupeř z Kutné Hory tentokrát již opravdu r. 2007 se dvěma vyjímkami r. 2006, přesně tak jako je to u nás. Protože do tréninkového plánu nám zasáhly velikonoce, bylo to setkání s míčem po čtrnácti dnech a bohužel to chvílemi bylo na některých znát. Začátek jsme víceméně chytili, protože na první branku soupeře 0:1 odpověděl Matěj Tlustý 1:1, na další soupeřovu trefu 1:2 opět Matěj 2:2. Pak ale šňůra pěti branek po různých chybách dala výsledku konečnou podobu a nakonec jsme prohráli 2:7. Bohužel jsme neuspěli ani v penaltách a i ty jsme prohráli 2:4. Přesto to byla opět nová zkušenost s jiným novým soupeřem, který byl spokojen nejen s výsledkem, ale i organizací zápasu a proto jsme se dohodli na další spolupráci. Samozřejmě chválím všechny hráče za bojovnost a po několika trénincích zorganizujeme opět nějaký přáteláček.

Sestava : Rožek - Kolbaba, Bohatý, Kršková, Tlustý - Tejnický, Zunt, Mostecký,
Nováček - Brožek, Cipryán


.

Mikropřípravka sehrála přátelské utkání s Chotěboří.

Vloženo 27. 3. 2013 17:58

ObrazekV pondělí 25. 3. 2013 si mikropřípravka pozvala soupeře z Chotěboře. Bohužel jsme se domnívali, že přijedou hráči r. 2007 a ml., ale ti byli údajně nemocní a tak proti nám nastoupili víceméně hráči o rok a možná i více starší. To však nic nezměnilo na tom, že naši hráči bojovali až do konce, a
přestože obdrželi mnoho branek, je to opět zkušenost před dalšími zápasy. Na konci byl stav asi 3:16, kdy všechny naše branky vstřelil Matěj Tlustý. I přes vysoký počet obdržených gólů zaslouží velikou pochvalu Tomáš Rožek, který si opravdu zachytal.

Sestava : Tomáš Rožek - Ríša Nováček, Tomáš Bohatý, Pavel Kolbaba j.r., Matěj
Tlustý - Matěj Tejnický, Šimon Černil, Tobík Cipryán, Lukáš Mostecký (Vašík
Brožek)


.

Mikropřípravka sehrála přátelské utkání s Chrudimí

Vloženo 26. 2. 2013 20:58

ObrazekMikropřípravka r. 2007 sehrála další přátelský zápas opět se stejně starými chlapci z Chrudimi. Šlo již o čtvrtou konfrontaci, kdy prozatím se urodila výhra, prohra i remíza. Zápas plný osobních soubojů a zajímavých akcí jsme
rozehráli lépe my, když se dvěma góly prosadil Matěj Tlustý. Když pěknou skrytou střelou zvýšil Pavel Kolbaba již na 3:0, vypadalo to s hosty zle nedobře. Ti ale nesložili zbraně a nejprve snížili na 3:1. Vedení o tři branky na 4:1 pro domácí zařídil opět Matěj, ale hosté zabojovali a dvěmi góly snížili na jednogólový rozdíl 4:3. To ale bylo již z brankostroje na obou stranách vše, takže na zápasy jsme na tom nyní lépe my, ale to se za pár týdnů, kdy se znovu utkáme může třeba změnit. V trdičních penaltách došlo k remíze 7:7.Věřme ale, že kluci a Anička budou chtít dál vyhrávat. Příště to již možná bude miniturnaj, protože z oslovených Pardubic,
Chotěboře, Kutné Hory či Čáslavi určitě někdo přijede a koncem března dojde
k další konfrontaci alespoň ve třech. Trenér Pavel Kolbaba st.

Sestava : Tomáš Rožek - Pavel Kolbaba, Tomáš Bohatý, Anička Kršková, Matěj
Tlustý - Adam Zunt, Matěj Tejnický, Ríša Nováček, Šimon Černil - Vašík Brožek, Tobík Cipryán


.

Mikropřípravka na turnaji v Pardubicích.

Vloženo 17. 2. 2013 13:35

ObrazekMikropřípravka se v sobotu 16. 2. 2013 zúčastnila turnaje v Pardubicích. Opět šlo však o turnaj pro r. 2006 a těch je v našem týmu poskrovnu, konkrétně pouze dva.
Šlo tedy víceméně o nasátí turnajové atmosféry a výsledky byly spíše vedlejší. Přesto nebo právě proto jsme všichni zjistili, kde nás tlačí bota a na čem všem je o trénincích nutno zapracovat. Jde prakticky o vše tzn. zpracování, přihrávka, střela, bránění, rozestavení po hřišti atd, zde všude máme rezervy. Byli jsme oslabeni o několik hráčů v čele s Matějem Tlustým, ale prohry s Pardubicemi 0:11, Bohemians 1905 0:12, Českou Třebovou 0:4, Slávií Praha 0:8 a Chrudimí 0:10 mohly být určitě i tak mírnější. Tak jako tak chválím přístup všech hráčů a především rodičů, kteří poměrně dlouhý turnaj statečně vydrželi. Lepší výsledky se brzy dostaví. Vždyť ta krásná prohra 0:4 může být takovou první vlaštovkou... Nyní nás čeká "naše" Chrudim r. 2007, která zřejmě dorazí 26.2. k dalšímu zápasu a vyrovnaná bilance jedné výhry, prohry a remízy se rozroste o další výsledek. Trenér Pavel Kolbaba st.

Sestava : Rožek - Bohatý, Kolbaba, Zunt, Kršková, Nováček - Tejnický, Brožek,
Černil, Cipryán


.

Mikropřípravka na turnaji v Chrudimi.

Vloženo 5. 2. 2013 21:02

ObrazekMikropřípravka se v neděli 3. 2. 2013 zúčastnila halového turnaje v Chrudimi.
Protože však pro kategorii r. 2007, kterých je v našem mužstvu drtivá většina, příliš turnajů v nabídce není, zúčastnili jsme se turnaje pro kategorii hráčů o rok starších. Byla to především pro kluky zkušenost a příště se snad již se soupeři popasujeme lépe. Přestože všichni nadšeně bojovali, prohráli jsme všechny své zápasy. Nejprve s Chrudimí 0 : 10, poté Hradcem Králové 0:14, Jihlavou 0 : 10 a Havlíčkovým Brodem 0 : 4. Přesto nebo právě proto jsme ale obdrželi i dvě individuální ocenění, kdy nejlepším brankařem turnaje se stal Pavel Kolbaba a hráčem nejmladším Vašík Brožek, který je dokonce r. 2008.
Příště nás čeká 16. 2. další turnaj nyní v Pardubicích. I tam budeme opět
nejmladší, ale věřme, že tetokrát již nějaký bodík získáme nebo alespoň
rozvlníme síť...

Sestava : Kolbaba(3. zápas Tlustý, 4. zápas Rožek) - Zunt, Rožek, Bohatý,
Tlustý, Mostecký, Tejnický, Brožek


.

Mikropřípravka sehrála další přátelák.

Hráno 22. 1. 2013 v Třemošnici (v hale).

ObrazekV úterý 22. 1. 2013 odehrála mikropřípravka další zápas se svým, nyní již tradičním soupeřem, MFK Chrudim 2007 pod vedením pí Medunové. Na poslední chvíli však do naší sestavy bohužel zasáhla nemoc několika hráčů. Přesto nebo právě proto však všichni ostatní zabrali a odehráli opět krásný zápas před početnou diváckou návštěvou.

Zápas, který se hrál na 3x15 minut jsme nezačali příliš šťastně a po chybách v obraně jsme rychle prohrávali 0:2. Pak však po rychlé akci snížila na 1:2 Anička Kršková, aby vzápětí soupeř seštěstím zvýšil na 1:3. Potom se ale střelecky prosadil Matěj Tlustý a dvěma góly vyrovnal. Ve třetí třetině strhl vedení na naši stranu Pavel Kolbaba, který si vyměnil místo v brance právě se střelcem dvou branek, ale zaváhání těsně před koncem dalo výsledku konečnou podobu 4:4. V tradičních penaltách pak došlo snad k první remíze v dějinách fotbalu 3:3, kdy naše proměnili 2x Kolbaba a Mostecký... Všichni opět zaslouží pochvalu a nemůžu se nezmínit třeba o Ríšovi Nováčkovi, který radši nešel dva dny do školky, aby něco nechytil a byl na zápas připraven a bylo to vidět!
Nyní se chystáme s největší pravděpodobností na jeden halový turnaj a
přibližně za měsíc na další zápas s Chrudimí.

Sestava : Kolbaba (31. Tlustý) - Tlustý (31. Kolbaba), Kršková, Brožek, Nováček
- Cipryán, Tejnický, Mostecký

Foto bude zveřejněno později


.

Mikropřípravka sehrála první historický turnaj.

Hráno 11. 11. 2012 v Praze Zličín (v hale).

ObrazekFotbalová školička se v neděli 11. 11. 2012 zúčastnila historicky prvního turnaje.
A proč nezačít hned v hlavním městě... V hale FC Zličín se konal turnaj pro hráče r. 2007 a mladší. Nejprve jsme smolně prohráli s Chomutovem 1:2, když jsme vedli po brance Lukáše Mosteckého, pak nás vyklepl Motorlet Jinonice ( ti ale měli v sestavě údajně i starší hráče ) 7:1 a v tomto zápase se trefila jediná slečna na turnaji naše Anička Kršková, poté jsme opět smolně jen remizovali 3:3 s Neratovicemi, nyní se trefili Ríša Nováček a Matýsek Tlustý 2x, v dalším zápase jsme prohráli s Motorletem Barrandov 2:0, ale tady jsme obdrželi jednu branku z penalty ( ruka brankaře mimo vápno ) a druhou jsme si dali sami... Dál přišla krásná remíza se Slávií Praha 1:1, kdy naši branku dal opět Matýsek. Pak jsme ale narazili na pozdějšího vítězeturnaje opět Slávii Praha a ta nás vyprovodila 8:0. A to nejlepší nakonec. Výhra přišla v posledním zápase turnaje s "mojí" Bohemkou, ale teď mě její prohra 2:0 ( opět 2x Matýsek ) příliš nemrzela. Naopak pocit z prvního vítězství na turnaji a dokonce na prvním turnaji byl nádherný! Děkuji touto cestou nejen hráčům, kteří zvládli sedm zápasů po 15-ti minutách skvěle, ale samozřejmě i rodičům za podporu a vynikající fandění a v neposlední řadě kolegovi Petru Tlustému za výpomoc. Doufám, že najdeme brzy další turnaj pro naši věkovou kategorii a zůčastníme se ho třeba i úspěšněji. Na tomto jsme nakonec po velice vyrovnaném průběhu obsadili sice až předposlední 7. místo,ale i přesto si všichni zaslouží obrovskou pochvalu.

Sestava : Pavel Kolbaba - Tomáš Bohatý, Anička Kršková, Adam Zunt, Matěj
Tlustý, Tomáš Rožek - Matěj Tejnický, Richard Nováček, Lukáš Mostecký, Václav Brožek, Tobiáš Cipryán

.

Druhý zápas mikropřípravky r. 2006 a ml.

Hráno 16. 10. 2012 ve Třemošnici (v hale).

ObrazekK odvetnému zápasu, ke kterému přijeli v úterý 16. 10. opět chrudimští chlapci r. 2007 pod vedením paní Medunové, jsme nastoupili citelně oslabeni o Matýska Tlustého, o kterého se pokouší nějaká viróza. O to více museli kluci a Anička zabrat, aby odčinili minulou prohru 2:3 na UMT a tentokrát v hale zvítězit. A bohudík se tak i stalo. Nejprve pod padajícím brankařem hostí vstřelil první branku Tomášek Bohatý 1:0, ve druhé třetině upravil na 2:0 Tomášek Rožek, aby ve třetí třetině proměnil přímý kop Pája Kolbaba ala Ronaldo 3:0 a na konečných 4:0 dala Anička Kršková. I když výsledek je jednoznačný, průběh takový nebyl a všichni včetně chrudimských si zaslouží pochvalu za krásný vyrovnaný zápas. A nemůžu samozřejmě zapomenout na pozápasové penalty, které jsme jako posledně také vyhráli, nyní 5:3.


Sestava : Pája Kolbaba - Anička Kršková, Tomášek Rožek, Adam Zunt, Vašík Brožek, Tomášek Bohatý - Tobík Cipryán, Ríša Nováček, Lukášek Mostecký, Matýsek Tejnický, Šimon Černil

.

První zápas mikropřípravky r. 2006 a ml.

Hráno 2. 10. 2012 ve Třemošnici.

ObrazekHistoricky první „ostrý“ zápas sehrála naše mikropřípravka v úterý 2.10. 2012 na naší UMT s mužstvem MFK Chrudim 2007. Před vynikající návštěvou (cca 40 diváků) jsme odehráli velice dobrý zápas, na který jsme se všichni dlouho těšili. Výkony všech hráčů bez vyjímky jsou příslibem do další práce a třeba i účasti v několika turnajích, kterých se v zimě určitě zůčastníme.

Paní Medunová přivezla deset hráčů, z nichž většina již má zkušenosti ze zápasů hraných v rámci turnajů OFS Chrudim pod hlavičkou Bítovan. Ovšem naši chlapci a Anička se jim více než vyrovnali a byla radost sledovat obrovskou chuť a nasazení. Zápas jsme nakonec těsně prohráli 2:3 (obě branky vstřelil Matýsek Tlustý), ale v penaltách jsme soupeře rozstříleli 7:4 (v těch se především zaskvěla nová brankařská hvězda Pája Kolbaba).

K tomuto našemu prvnímu zápasu nastoupili: Pája Kolbaba,Matýsek Tlustý, Anička Kršková, Adam Zunt, Tomášek Rožek, Vašík Brožek, Tobík Cipryán, Ríša Nováček, Daneček Brož, Šimon Černil , Matýsek Vítek a Tomášek Bohatý

.

Fotbalový oddíl ŽSK Třemošnice pořádá
stálý nábor fotbalových nadějí.

Obrazek

V prosinci 2011 proběhl nábor do mladé Mikropřípravky.
Každé pondělí (v hale u Základní školy od 16. 30 h. do 17. 30 h.) se na tréninku schází chlapci i děvčata předškolního věku ročník 2006 a 2007 na které je roztomilý pohled při pokusech o fotbalovou hru. Trenér školky je Pavel Kolbaba. Kontakty na trenéry najdete v sekci Realizační týmy v hlavním menu na levé straně.

Mikropřípravka je v oddíle ŽSK Třemošnice pojmem mladým, jelikož byla založena v měsíci prosinec roku 2011. Primárně je určená pro děti předškolního věku od 4 do 6 let. Cílem školičky je tyto děti zábavnou a všeobecnou formou naučit fotbalovým základům a postupně je začleňovat do hracího systému 4 + 1. Tímto systémem mladší přípravka hraje v okresním přeboru.

Příjď posílit náš hvězdný tým !!!


.
Mikropřípravka ročník 2004 / 2005 naleznete ZDE