Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší přípravka 2011-2012

Starší přípravka ŽSK Třemošnice (ročník 2001 / 2002)
Krajský přebor
- Pardubický kraj
Sezona 2011 / 2012

Trenéři starší přípravky ročník 2001 / 2002 :

Oswald Jan -- 604 318 882 - email : janoswaldst@seznam.cz


Mužstva krajské soutěže starší přípravky :

Mužstva skupiny A : SK Holice, Junior Skuteč, MFK Chrudim B, MFK Chrudim C, FK Přelouč, SK Pardubičky, SK Spartak Slatiňany, ŽSK Třemošnice

Los podzim starší a mladší přípravky jaro 2012 :

8. kolo
- sobota 7. 4. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : FK Přelouč
Startují : Přelouč, MFK Chrudim C, Holice, ŽSK Třemošnice

9. kolo - sobota 14. 4. 2012 - začátek v 13. 30 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : FK Přelouč, SK Pardubičky, FK Junior Skuteč, ŽSK Třemošnice

10. kolo - sobota 21. 4. 2012 - začátek v 9. hodin - odjezd 7. 30 hodin
Pořadatel : SK Pardubičky
Startují : SK Pardubičky,Holice, MFK Chrudim B, ŽSK Třemošnice

11. kolo - neděle 29. 4. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : MFK Chrudim C
Startují : MFK Chrudim C, Spartak Slatiňany, SK Pardubičky, ŽSK Třemošnice

12. kolo - neděle
6. 5. 2012 - začátek v 9 hodin - odjezd 7. 45 hodin
Pořadatel : Spartak Slatiňany
Startují : Spartak Slatiňany, MFK Chrudim B, FK Přelouč, ŽSK Třemošnice

13. kolo - sobota 12. 5. 2012 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : Třemošnice
Startují : Spartak Slatiňany, SK Holice, FK Junior Skuteč, ŽSK Třemošnice

14. kolo - sobota 19. 5. 2011 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : MFK Chrudim B
Startují : MFK Chrudim B, FK Junior Skuteč, MFK Chrudim C, ŽSK Třemošnice

Pohár - kvalifikace - 26 / 27. 5. 2012 - začátek v ???
Pořadatel : ???




Los podzim starší a mladší přípravky podzim 2011 :

1. kolo
- neděle 11. 9. 2011 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : SK Holice
Startují : SK Holice, MFK Chrudim C, FK Přelouč, ŽSK Třemošnice

2. kolo - sobota 17. 9. 2011 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : FK Přelouč
Startují : FK Přelouč, SK Pardubičky, Junior Skuteč, ŽSK Třemošnice

3. kolo - neděle 25. 9. 2011 - začátek v 9. hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : SK Holice, SK Pardubičky, MFK Chrudim B, ŽSK Třemošnice

4. kolo - sobota 1. 10. 2011 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : MFK Chrudim C
Startují : MFK Chrudim C, Spartak Slatiňany, SK Pardubičky, ŽSK Třemošnice

5. kolo - sobota 8. 10. 2011 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : Spartak Slatiňany, MFK Chrudim B, FK Přelouč, ŽSK Třemošnice

6. kolo - sobota 15. 10. 2011 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : Slatiňany
Startují : Spartak Slatiňany, SK Holice, Junior Skuteč, ŽSK Třemošnice

7. kolo - neděle 23. 10. 2011 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 45 hodin
Pořadatel : MFK Chrudim B
Startují : MFK Chrudim B, Junior Skuteč, MFK Chrudim C, ŽSK Třemošnice