Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje mládež 2005


Zde jsou výsledky a pořádání turnajů v roce 2005

28. 12. 2005 se zúčastnila přípravka ročník 1997 turnaje halového v Bystřici nad Pernštejnem.

Turnaj se hrál ve skupině každý s každým a poté play of.

SK Vrchovina - SK Třemošnice - 0 : 2 (A. Šťastný, T. Forman)
Nedvědice - SK Třemošnice - 0 : 4 (Šťastný R., Šindelář)
Měřín - SK Třemošnice - 0 : 2 (Šindelář, Šťastný R.)
SK Polička - SK Třemošnice - 1 : 1 (A. Šťastný)
Žďár nad Sázavou - SK Třemošnice - 0 : 0
Bystřice n. Pernštejnem - SK Třemošnice - 0 : 1 (Šťastný A.)

Semifinále :
Bystřice n. P. - SK Třemošnice - 0 : 2 (Šťastný A.,Šindelář)

Finále :
Žďár nad Sázavou - SK Třemošnice - 2 : 0 (hráno 2 x 10 min)

SK Třemošnice obsadila 2. místo.

Sestava :
Lebduška – Šťastný A., Bém L., Urbánek P., Šťastný R., Šindelář P., Forman T.
(hrálo se 5 + 1)

 

.

17. 12. 2005 se uskutečnil ve Třemošnici (hala) turnaj Výběru OFS Chrudim ročníku 1995.

SK Třemošnice obsadila celkově 5. místo.
Vítězem se stal Výběr OFS Chrudim ročník 2.
Ve kterém startovali hráči SK Třemošnice : Netušil Marek, Šindelář Mirek

Sestava SK Třemošnice :

Pumer R. – O. Charvát, T. Veselý, P. Urbánek, M. Brom, J. Stehlík,D. Zavadil, M. Filip, J. Vejdělek 

Zúčastněná mužstva :
Výběr OFS Chrudim 1, Výběr OFS Chrudim 2, FK Přelouč,
FC Zenit Čáslav 1, FC Zenit Čáslav 2, AFK Chrudim, SK Třemošnice.
 

 

 

.

Halový turnaj přípravky ročník 1999 a ml. konaný
ve Třemošnici 10. 12. 2005

 

Dako Cup 2005 :

SK Třemošnice – AFK Chrudim – 1 : 4
SK Třemošnice – FŠ Třebíč – 3 : 1
SK Třemošnice – FK AS Pardubice – 4 : 0
SK Třemošnice – AC Sparta Praha – 3 : 0

1. SK Třemošnice
2. FK Mladá Boleslav
3. MFK Pardubice
4. Fotbalová Škola Třebíč
5. AC Sparta Praha

 

6. SK Slávia Praha
7. AFK Chrudim
8. FC Slovan Havlíčkův Brod
9. FK AS Pardubice
10. FC Vysočina Jihlava

 

 

Sestava SK Třemošnice :
Horák Tomáš, Ďulík Roland – Forman Tomáš, Oswald Partik, Opočenský Martin, Malinský Marek, Hais Dominik, Malý Jakub, Brom Zdeňek, Studnička Lukáš.

 

 

.Mladší přípravka ročník 1997 a ml. se zůčastnila  turnaje v Chotěboři - 10. 12. 2005

 

SK Třemošnoice - Žďár nad Sázavou - 1 : 1 (A. Šťastný)
SK Třemošnice - Žďírec nad Doubravou - 1 : 1 (P. Urbánek)
SK Třemošnice - FC Hlinsko - 3 : 0 (A. Šťastný,R. Šťastný,Urbánek)
SK Třemošnice - Přibyslav - 4 : 0 (A. Šťastný 3, R. Šťastný)
SK Třemošnice - Staré Ransko - 1 : 0 (A. Šťastný)
SK Třemošnice - FC Chotěboř - 1 : 1 (A. Šťastný)
SK Třemošnice - Světlá nad Sázavou - 1 : 0 (A. Šťastný)

Celkově se obsadilo 3. místo,
Adam Šťastný se stal za vstřelených s 8. branek nejlepším střelcem turnaje.

Sestava : Lebduška - A. Šťastný, Široký J., Urbánek P., Šindelář P., Bém L., Hrdlička, Šťastný R.

 

.

Starší přípravka ročník 1995 a ml. se zůčastnila  turnaje v Chotěboři - 3. 12 2005.

 

Výsledky :
 
SK Třemošnice - Pelhřimov - 1 : 0
(Netušil)
SK Třemošnice - FC Chotěboř žlutí - 0 : 1
SK Třemošnice -
FC Chotěboř bílí  - 0 : 6
SK Třemošnice -
AFK Chrudim - 2 : 1
(Šindelář M.)
SK Třemošnice - FC Hlinsko - 3 : 2
(Šindelář 2, Netušil)
SK Třemošnice - Havlíčkův Brod - 3 : 1
(Šindelář M. 2, Netušil)
SK Třemošnice - Ždírec nad Doubravou - 1 : 3
(P. Šindelář)

 

Sestava :
Pumer
, Halama - Charvát, Veselý, Vejdělek, Krátký, Šindelář
M., Netušil, Brom, Stehlík, Šindelář P.

 

Pořadí : 1. AFK Chrudim 13 b.,2. Hlinsko 13 b.,3. H. Brod 13 b., 
Mužstvo SK Třemošnice obsadilo 4. místo s 12 body (1 bod chyběl k celkovému vítězství).

 

.

Mladší přípravka ročník 1997 a ml. obsadila 1. místo na turnaji
ve Chvaleticích - 26. 11. 2005

26. 11. 2005 se zůčastnila Mladší  přípravka  halového turnaje ve Chvaleticích.

SK Třemošnice - FC Chotěboř - 2 : 0 (Šindelář, Urbánek)
SK Třemošnice - FK Přelouč -
2 : 0 (Bém, Šindelář)
SK Třemošnice - Rosice nad Labem -
0 : 0
SK Třemošnice - FK Přelouč - 2 : 0 (Šindelář, Široký)
SK Třemošnice - Rosice n. L -
4 : 1 (Šindelář 2,Lebduška,Urbánek)
SK Třemošnice - Chotěboř - 7 : 1 (Urbánek 4, Šindelář, Široký)

Sestava : Lebduška - Široký, Urbánek, Hrdlička, Bém, Šindelář
Celkově mužstvo obsadili 1. místo.

.    

   

26. 11. 2005 se zůčastnila přípravka ročník 1995 halového turnaje ve Chvaleticích.

SK Třemošnice - Chotěboř - 1 : 0 a 0 : 0

SK Třemošnice - FK Přelouč -
0 : 0 a 3 : 5
SK Třemošnice - FK Přelouč B - 3 : 1 a 3 : 0

Mužstvo obsadilo celkově 2. místo.

 

.

 

LICHNICE CUP 2005

SK Třemošnice uspořádala 25. 6. 2005 venkovní turnaj přípravek ročník 1996 a ml.

Turnaj se hrál na čtyrech hřištích 7 + 1
(ve skupině každý s každým)

Celkové pořadí :
1. 1. FK Drnovice
2. SK Slávia Praha (ročník 1997)
3. FK Pardubice 1899
4. FC Olympia Hradec Králové
5.
Žďár nad Sázavou
6. FC Slovan Havlíčkův Brod

Turnaje se dále zůčastnila mužstva :
SK Třemošnice, TJ Háje, FC Hlinsko, Junior Praha, FK Přelouč, Slavoj Vrdy, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, FK Český Lev Neštěmice.

.

FÉNIX CUP

SK Třemošnice uspořádala turnaj v minikopané přípravek ročník 1999 a ml.
O Pohár firmy Fénix

Konečné pořadí :
1. FKAS Pardubice, 2. SK Slávia Praha,3. AC Sparta Praha, 4. FK MLadá Bolesla, 5. SK Třemošnice, 6. Slovan Havlíčkův Brod.

.

27. 8. 2005 - DAKO CUP 2005 ve Třemošnici
(přípravka ročník 1995)

Hřiště 1                                                                                 Hřiště 2

Slavoj Vrdy - SK Třemošnice

1 : 1

   
SK Vrchovina - Žďár nad Sázavou

0 : 1

   
    1. FK Drnovice - Slavoj Vrdy

0 : 0

FC Zenit Čáslav - Žďár nad Sázavou

0 : 1

   
1. FK Drnovice - SK Vrchovina

2 : 0

   
    SK Třemošnice - Žďár nad Sázavou

2 : 1

    1. FK Drnovice - FC Zenit Čáslav

4 : 0

SKF Vrchovina - Slavoj Vrdy

1 : 2

   
SK Třemošnice - FC Zenit Čáslav

1 : 2

   
Slavoj Vrdy - Žďár nad Sázavou

0 : 1

   
    SKF Vrchovina - SK Třemošnice

0 : 1

FC Zenit Čáslav - Slavoj Vrdy

0 : 3

Žďár nad Sázavou - 1. FK Drnovice

0 : 2

       
SK Třemošnice - 1. FK Drnovice

0 : 5

   
    SKF Vrchovina - FC Zenit Čáslav

4 : 0

Hřiště 3                                                                          Hřiště 4

FK Přelouč - FC Chotěboř

0 : 1

   
Slovan Havlíčkův Brod - AFK Chrudim 

0 : 1

FC Vysočina Jihlava - FC Hlinsko

0 : 1

    TJ JIskra Litomyšl - FK Přelouč

1 : 0

AFK Chrudim - FC Hlinsko

3 : 2

FC Chotěboř - FC Vysočina Jihlava

1 : 0

TJ JIskra Litomyšl - Slovan Havlíčkův Brod 

1 : 2

   
FK Přelouč - FC Vysočina Jihlava

2 : 2

FC Chotěboř - AFK Chrudim

0 : 1

    TJ JIskra Litomyšl - FC Hlinsko

0 : 4

Slovan Havlíčkův Brod - FK Přelouč

2 : 0

FC Vysočina Jihlava - AFK Chrudim

0 : 8

FC Chotěboř - FC Hlinsko

0 : 0

   
FK Přelouč - AFK Chrudim

0 : 3

FC Vysočina Jihlava - TJ JIskra Litomyšl

2 : 3

    Slovan Havlíčkův Brod - FC Chotěboř

1 : 0

FK Přelouč - FC Hlinsko

0 : 5

AFK Chrudim - TJ JIskra Litomyšl

5 : 0

FC Vysočina Jihlava - Slovan Havlíčkův Brod 

0 : 1

   
FC Chotěboř - TJ JIskra Litomyšl

1 : 0

   
    Slovan Havlíčkův Brod - FC Hlinsko

1 : 2

 

Semifinále :
1A - 2B :  1. FK Drnovice - FC Hlinsko - 2 : 0
1B - 2A :  AFK Chrudim - Žďár nad Sázavou - 0 : 0 (na penalty 4 : 3)
3A - 3B :  Slavoj Vrdy - FC SLovan Havlíčkův Brod - 2 : 0
4A - 4B : FC Chotěboř - SK Třemošnice - 1 : 0
5A - 5B : TJ Jiskra Litomyšl - Vrchovina - 2 : 1
6A - 6B : FC Vysočina Jihlava - FC Zenit Čáslav - 2 : 1
7B          : FK Přelouč 

O 3 místo : FC Hlinsko - Žďár nad Sázavou - 0 : 0 (na penalty 2 : 0)

Finále : AFK Chrudim - FK Drnovice - 1 : 0