Jdi na obsah Jdi na menu
 


.

Los podzim 2006 :

12. 08. 2006 -
  SK 1. FC Mikulovice - 
ŽSK Třemošnice - 2 : 4 (2 : 1)
20. 08. 2006 -  ŽSK Třemošnice - Spartak Slatinany - 1: 3 (0 : 2)
27. 08. 2006 -  Řečany n. Labem - ŽSK Třemošnice - 0 : 2 (0 : 1)
03. 09. 2006 - ŽSK Třemošnice - Sokol Staré Hradiště 2 : 3 (1 : 0)
10. 09. 2006 - ŽSK Třemošnice - FC Hlinsko B2 : 2 (0 : 0)
17. 09. 2006 -  SK Sokol Prosetín - ŽSK Třemošnice - 1 : 2 (1 : 1)
24. 09. 2006 - ŽSK Třemošnice - AFK Chrudim B 1 : 2 (1 : 1)
01. 10. 2006 -  SK Chrast - 
ŽSK Třemošnice - 1 : 2 (0 : 1)
08. 10. 2006 - ŽSK Třemošnice - TJ Paramo Pardubice 3 : 1 (0 : 1)
14. 10. 2006 -  FK Přelouč - ŽSK Třemošnice - 1 : 3 (1 : 1)
21. 10. 2006 - ŽSK Třemošnice - TJ Mezilesí Načešice 0 : 1 (0 : 1)
29. 10. 2006 - TJ Kameničky - ŽSK Třemošnice - 1 : 2 (1 : 2)
05. 11. 2006-  ŽSK Třemošnice - SK Rozhovice 5 : 0 (2 : 0)

.

Los jaro 2007 :

01. 04. 2007 -
ŽSK Třemošnice - SK 1. FC Mikulovice - 
1 : 1 (1 : 0) - Šebek
07. 04. 2007 - Spartak Slatinany - ŽSK Třemošnice - 0 : 1 (0 : 0) - Zrůst
15. 04. 2007 - ŽSK Třemošnice - Řečany n. Labem - 1 : 1 (1 : 0) - Zrůst
21. 04. 2007 - Sokol Staré Hradiště - ŽSK Třemošnice - 3 : 0 (0 : 0)
28. 04. 2007 - FC Hlinsko B - ŽSK Třemošnice - 1 : 2 (1 : 2) - Šebek, Kutílek
05. 05. 2007 -
ŽSK Třemošnice - SK Sokol Prosetín - 2 : 2 (2 : 0) - Smutný, Zrůst
 - Lipenský 2, Zrůst
13. 05. 2007 - AFK Chrudim B - ŽSK Třemošnice - 1 : 5 Šebek 3,Lipenský,Klaudy
20. 05. 2007 - ŽSK Třemošnice - SK Chrast - 5 : 0  Šebek 2,Vašíček 2,Lipenský
27. 05. 2007 - TJ Paramo Pardubice - ŽSK Třemošnice - 2 : 2 (1 : 0) - Zrůst,vlastní
03. 06. 2007 - ŽSK Třemošnice - FK Přelouč - 2 : 0 (0 : 0) - Šebek, Vašíček
09. 06. 2007 - TJ Mezilesí Načešice - ŽSK Třemošnice - 0 : 2 (0 : 1) - Šebek 2
16. 06. 2007 - ŽSK Třemošnice - TJ Kameničky - 5 : 1 (3 : 1) - Šebek 4 , Vašíček

.


Tabulka po 26.kole
#    TýmWebPZVRPVG:OG+/-PB
 1.  Sokol Staré Hradiště26223174:183069
 2.  SK Třemošnice26165560:321453
 3.  Mezilesí Načešice26146646:25948
 4.  Spartak Slatiňany26134951:32443
 5.  SK Rozhovice261321162:49241
 6.  FC Hlinsko B26961149:55-633
 7.  AFK Chrudim B26961135:45-633
 8.  FK Přelouč26951241:48-732
 9.  Kameničky26881031:40-732
 10.  Paramo Pardubice26951230:49-732
 11.  SK -1.FC Mikulovice26791048:60-930
 12.  SK Sokol Prosetín26771231:38-1128
 13.  SK Řečany n.Labem26661423:36-1524
 14.  SK Chrast26081821:75-318

.

Do I. A třídy postupuje : Sokol Staré Hradiště

Do okresního p. sestupují : SK Sokol Prosetín, SK Řečany n. L., SK Chrast.




 Střelci mužstva v sezoně 2006 / 2007 :

 Šebek Jiří
 Zrůst Lukáš
 Lipenský Ondřej
 Smutný Václav
 Lebduška Marek
 Vašíček Jaroslav
 Kutílek Tomáš
 Miřejovský Michal 
 Rychnovský Ondřej
 Zbořil Ladislav
 Čárný Tomáš
 Klaudy Jan
 vlastní
24 branek
13 branek
5 branek
4 branky
3 branky
4 branky
1 branku
1 branku
1 branku
1 branku
1 branku
1 branku
1 branku


.

Soupiska mužstva v sezoně 2006 / 2007

Trenéři
:
Petříček Libor
Zdražil Roman
Spěvák Jiří

Brankaři :
Žďánský Jakub - 1986
Vojáček Josef - 1983

Obránci
:
Spěvák Jiří - 1973
Kalina Pavel - 1986
Klaudy Jan - 1981
Kadlec Radek - (dorostenec)
Culek Ondra - (dorostenec)

Záložníci
:
Lebduška Marek - 1979
Rychnovský Onřej - 1986
Kutílek Tomáš - 1986
Čárný Tomáš - 1986
Schneiderwind Zdeněk - host z Č. Janovic (dorostenec)

Útočníci :
Zrůst Lukáš - 1987
Šebek Jiří - 1983
Smutný Václav - 1977
Zbořil Ladislav

.

Příchody před sezonou 2006 / 2007 :

Žďánský Jakub - ukončené hostování v SK Holcim Prachovice
Čárný Tomáš - ukončené hostování ve Spartaku Žleby
Zrůst Lukáš - příchod z dorostu
Miřejovský Michal - Lány u Důlku - hostování

Odchody :

Chmelík Rudolf - 1973 - přerušena činnost
Miřejovský Michal - Lány u Důlku (ukončeno hostování)
Čermák David - 1983 - přerušena činnost
Žďánský Milan - hostování v SK Holcim Prachovice
Klepetko Zdeněk - hostování v SK Ronov nad Doubravou
Filip Tomáš - hostování v SK Ronov nad Doubravou
Blažek Roman - hostování Chotusice
Šindelář Michal - hostování v Tatran Míčov
Hamsa Petr - hostování v Spartak Žleby
Němec Marian - hostování Jeřišno / r. 1972 - záloha
Němec Zbyněk - hostování Jeřišno / r. 1974 - obrana
Štastný Martin - hostování hostování Jeřišno
Blažek František - přerušení činnosti / r. 1982 - útok
Linhart Radek - ukončené hostování